جشنواره نوروزی گروه مهندسین مشاور بازرگان

تعطیلات عید نوروز بهترین فرصت برای بازدید از ویلا ها و زمین های شهرکی مازندارن (نشتارود- تنکابن) و مشاوره و سرمایه گذاری همراه با گروه مهندسین مشاور بازرگان.

مهلت شرکت در جشنواره ویژه عیدانه گروه مهندسین مشاور بازرگان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
عید نوروز مبارک

خرید و فروش انواع زمین در مازندارن

 

  • ما خدمات مشاوره حرفه‌ای و تخصصی جهت انتخاب بهترین املاک و ارزنده ترین زمین ها را به خریداران محترم ارائه می دهیم و همواره متعهد به رعایت اخلاق حرفه‌ای و حفظ رضایتمندی مشتریان خود هستیم.
slide-3724c5b
slide-78e0f56
slide-a3aa3dd

گروه مهندسی ساختمانی و املاک بازرگان

گروه مهندسین مشاور بازرگان ، با مدیریت علیرضا بازرگان فعالیت خود را در زمینه فروش زمین های مدرن شهرکی در شمال کشور از سال 1392 آغاز کرده است و از سال 97 به صورت تخصصی در غرب مازندران وارد عرصه ساخت و فروش زمین های  شهرکی و ویلاهای مدرن مهندسی ساز فعالیت دارد.

ما با شناخت کامل و تخصصی از استان مازندران ، بهترین مناطق را برای سرمایه گذاری معرفی می نماییم. همچنین این گروه با بهره گیری از توان بالای هنری، علمی و فنی تیم طراحی مهندسی خود و به پشتوانه آشنایی به روش های معماری سنتی و مدرن ایران و جهان، توانسته پروژه های ارزشمندی را اجرا نماید.

slide-3724c5b
slide-78e0f56
slide-a3aa3dd

طراحی و ساخت انواع ویلا های مدرن

  • گروه مهندسین مشاور بازرگان ، با بهره مندی از تیمی فنی متشکل از مهندسین و متخصصین مجرب، خدمات حرفه ای و گسترده ای را در حوزه های ساخت و ساز، طراحی، نظارت و اجرای پروژه‌ها ارائه می‌نماید.

 

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک

ما با اعتقاد راسخ به اصل حفظ منافع مشتریان و به بهره مندی از تجارب ارزشمند خود و ما با شناخت کامل و تخصصی از استان مازندران، بهترین پروژه ها را برای سرمایه گذاری معرفی می‌نماییم.

مشاوره رایگان خرید و فروش انواع ویلا در غرب مازندران

نشتارود و تنکابن

جشنواره عیدانه ویژه خرید 

خدمات ویژه جشنواره عیدانه

مشاوره رایگان