نمونه پروژه های ساخت

نمونه پروژه های ساخت

طراحی ویلا از زمینه های تخصصی فعالیت گروه مهندسین مشاور بازرگان می باشد. تیم معماری و ساخت ای گروه، با بیش از یک دهه تجربه طراحی پلان ، محوطه سازی و ساخت انواع ویلا و ساختمان های ویلایی آماده مشاوره، طراحی و اجرای پروژه های ویلا و باغ ویلا در تهران، کرج، شمال و سایر نقاط کشور می باشد. طراحی ویلای مدرن، کلاسیک، روستیک یا سبک تلفیقی خود را با خیال راحت به ما بسپارید.

اجرای پروژه‌های متعدد و متنوع از قبیل طراحی و اجرای انواع ویلا، طراحی ویلا مدرن، طراحی ویلا کلاسیک، دکوراسیون داخلی ویلا، بازسازی انواع ویلا وتغییر نقشه‌های ساختمانی ویلا اسباب رشد و پیشرفت گروه مهندسین مشاور بازرگان را فراهم آورد و همین امر سبب افزایش انگیزه مدیران، مهندسان و تکنسین‌های ما در جهت ارتقاء سطح فنی و کیفی خدمات خود گردید ، گروه مهندسین مشاوربازرگان با پشتوانه سال‌ها تجربه و استفاده از علم روز دنیا و نرم افزارهای جدید و به روز مهندسی موفق به طراحی و اجرای پروژه‌های موفق ویلایی در شمال کشور شده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خبرنامه

از آخرین اخبار گروه مهندسین مشاور بازرگان آگاه شوید.

درباره ما


گروه مهندسین مشاور بازرگان ، با مدیریت علیرضا بازرگان فعالیت خود را در زمینه فروش زمین های مدرن شهرکی در شمال کشور از سال 1392 آغاز کرده است و از سال 97 به صورت تخصصی در غرب مازندران وارد عرصه ساخت و فروش زمین های  شهرکی و ویلاهای مدرن مهندسی ساز فعالیت دارد.

این گروه با افتخار آماده ارائه خدمات مشاوره ، طراحی و ساخت  پروژه های مشتریان گرامی  می باشد.

شنبه - چهارشنبه
09:00 تا 16:00
پنجشنبه
09:00 تا 16:00
روزهای تعطیل
09122424590

ارتباط با ما


مازندران نشتارود دو راهی ولی اباد بالای هتل وستا روبروی دهیاری مازوبن سفلی ساختمان اداری تجاری پدر خوب

01154384534

info@bazargangroup.com

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید

علی رضا بازرگان

مدیر

علی رضا بازرگان

تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه مهدنسین مشاور بازرگان می باشد