تنکابن شوالیه استان مازندران

شهرستان تنکابُن (شهسوار یا šahsavār به معنی:شوالیه) یکی از شهرستان های استان مازندران در شمال ایران است. شهرستان تنکابن چهارمین شهرستان بزرگ مازندران است و پرجمعیت ترین شهرستان غرب مازندران است. این شهرستان گویشوران گیلکی دارد و به عنوان مرکز جذب گردشگری مازندران تأیید شده است.

تنکابن

دیدنی های تنکابن همچون دشت دریاسر، آبشارهای کوهسر، مرداب نشتارود، پارک ملی خشکه داران و منطقه حفاظت شده بلس کوه هر یک خود دلیل محکمی برای سفر به طبیعت دیدنی این شهرستان هستند.

شهرستان باصفا و زیبای تنکابن با زیبایی های وصف ناپذیر طبیعت خود که در آن رودخانه ها، آبشارها، چشمه ها و سرسبزی و شگفتی خودنمایی می کند، یکی از بهترین انتخاب ها برای تجربه سفر به طبیعت است.

این شهرستان با چشمه های آب گرم معدنی، پارک ملی خشکه داران و جاذبه های سحرآمیز و رویایی پذیرای گردشگران داخلی و خارجی در کرانه خزر می شود. پارک های طبیعی متعدد چون منطقه حفاظت بلس کوه، جنگل های معروف دو هزار و سه هزار و دشت دریاسر، تنها بخشی از دیدنی های این شهرستان زیبا را تشکیل می دهند.

تنکابن که چهارمین شهرستان بزرگ مازندران محسوب می‌شود در ۲۴ کیلومتری رامسر و ۶۰ کیلومتری چالوس واقع شده. تنکابن، جز جنگل‌های سرسبزش، به دلایل دیگری نیز شهره است. باغ‌های کیوی و پرتقال و چای این شهر در کل ایران زبانزد است، بزرگترین مرکز پروش انواع گل‌ و گیاه‌های رنگارنگ و زینتی است و عناوینش به همینجا هم خلاصه نمی‌شود. تنکابن، قطب پرورش ماهی ایران است. شهسوار نیز که مرکز شهرستان محسوب می‌شود در کل ایران به خاطر مرکباتش رتبه اول را داراست.

خبرنامه

از آخرین اخبار گروه مهندسین مشاور بازرگان آگاه شوید.

درباره ما


گروه مهندسین مشاور بازرگان ، با مدیریت علیرضا بازرگان فعالیت خود را در زمینه فروش زمین های مدرن شهرکی در شمال کشور از سال 1392 آغاز کرده است و از سال 97 به صورت تخصصی در غرب مازندران وارد عرصه ساخت و فروش زمین های  شهرکی و ویلاهای مدرن مهندسی ساز فعالیت دارد.

این گروه با افتخار آماده ارائه خدمات مشاوره ، طراحی و ساخت  پروژه های مشتریان گرامی  می باشد.

شنبه - چهارشنبه
09:00 تا 16:00
پنجشنبه
09:00 تا 16:00
روزهای تعطیل
09122424590

ارتباط با ما


مازندران نشتارود دو راهی ولی اباد بالای هتل وستا روبروی دهیاری مازوبن سفلی ساختمان اداری تجاری پدر خوب

01154384534

info@bazargangroup.com

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید

علی رضا بازرگان

مدیر

علی رضا بازرگان

تمامی حقوق این سایت متعلق به گروه مهدنسین مشاور بازرگان می باشد