تنکابن شوالبه استان مازندران
تنکابن شوالبه استان مازندران
تنکابن یکی از شهرستان های استان مازندران در شمال ایران است. شهرستان تنکابن چهارمین شهرستان بزرگ مازندران است و پرجمعیت ترین شهرستان غرب مازندران است. این شهرستان گویشوران گیلکی دارد و به عنوان مرکز جذب گردشگری مازندران تأیید شده است. دیدنی های تنکابن همچون دشت دریاسر، آبشارهای کوهسر، مرداب نشتارود، پارک ملی خشکه داران و منطقه حفاظت شده بلس کوه هر یک خود دلیل محکمی برای سفر به طبیعت دیدنی این شهرستان هستند.
منطقه آزاد تجاری مازندران
منطقه آزاد تجاری مازندران
ازندران به دلیل مرزهای مشترک آبی با کشورهای دیگر ظرفیت های فراوانی برای صادرات محصولات به ویژه مرکبات دارد و وجود مناطق آزاد سبب می شود تا بازارهای بسیاری برای فروش محصولات پیدا شده و از طرفی تولیدکنندگان رغبت بیشتری برای تولید داشته باشند.
slide-a9a5937
slide-7d3f752
slide-558fd9d
Group 1011@2x

درباره ی گروه مهندسین مشاور بازرگان

گروه مهندسین مشاور بازرگان ، با مدیریت علیرضا بازرگان فعالیت خود را در زمینه فروش زمین های مدرن شهرکی در شمال کشور از سال 1392 آغاز کرده است و از سال 97 به صورت تخصصی در غرب مازندران وارد عرصه ساخت و فروش زمین های  شهرکی و ویلاهای مدرن مهندسی ساز فعالیت دارد.

ما با شناخت کامل و تخصصی از استان مازندران ، بهترین مناطق را برای سرمایه گذاری معرفی می نماییم. همچنین این گروه با بهره گیری از توان بالای هنری، علمی و فنی تیم طراحی مهندسی خود و به پشتوانه آشنایی به روش های معماری سنتی و مدرن ایران و جهان، توانسته پروژه های ارزشمندی را اجرا نماید.

 

این گروه با افتخار آماده ارائه خدمات خرید و فروش ، مشاوره ، طراحی و ساخت  پروژه های مشتریان گرامی  می‌باشد.

 

خرید و فروش حرفه ای

خرید و فروش حرفه ای

ما خدمات مشاوره حرفه‌ای و تخصصی جهت انتخاب بهترین املاک و ارزنده ترین زمین ها را به خریداران محترم ارائه می دهیم و همواره متعهد به رعایت اخلاق حرفه‌ای و حفظ رضایتمندی مشتریان خود هستیم.
مدیریت سرمایه

مدیریت سرمایه

ما با اعتقاد راسخ به اصل حفظ منافع مشتریان و به بهره مندی از تجارب ارزشمند خود و ما با شناخت کامل و تخصصی از استان مازندران، بهترین پروژه ها را برای سرمایه گذاری معرفی می‌نماییم.
خدمات مشاوره

خدمات مشاوره

ما علاقمندیم تا در شغل و حرفه ای که انتخاب کردیم، جزء بهترین ها باشیم. بنابراین با بهره گیری از توان بالای علمی و فنی تیم حرفه ای و متصص خود و به پشتوانه تجریه، بهترین خدمات را ارائه می دهیم.
خدمات فنی و مهندسی

خدمات فنی و مهندسی

گروه مهندسین مشاور بازرگان ، با بهره مندی از تیمی فنی متشکل از مهندسین و متخصصین مجرب، خدمات حرفه ای و گسترده ای را در حوزه های ساخت و ساز، طراحی، نظارت و اجرای پروژه‌ها ارائه می‌نماید.
Group 1011@2x

نمونه املاک و زمین ها

لطفاً جهت کسب اطلاعات و معرفی سایر پروژه ها با ما در تماس باشید

Group 1011@2x

چرا گروه مهندسین مشاور بازرگان؟

رضایت مشتریان و حفظ منافع ایشان

گروه مهندسین مشاور بازرگان در تمام سوابق خود در تلاش بوده است که ضمن ارائه خدماتی ارزشمند، همواره بر حفظ منافع مشتریان  و رضایتمندی ایشان تاکید داشته است. 

تیم حرفه ای

گروه مهندسین مشاور بازرگان ، با مدیریت علیرضا بازرگان فعالیت خود را در زمینه فروش زمین های مدرن شهرکی فعالیت خود را آغاز نمود. در این مدت این گروه توانسته است نسبت به جذب مشاوران و مهندسین با تجربه و متخصص اقدام نماید. اکنون این گروه متشکل از جواناتی متخصص آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشد.

سابقه ای درخشان

گروه مهندسین مشاور بازرگان ، با مدیریت علیرضا بازرگان فعالیت خود را در زمینه فروش زمین های مدرن شهرکی در شمال کشور از سال 1392 آغاز کرده است و از سال 97 به صورت تخصصی در غرب مازندران وارد عرصه ساخت و فروش زمین های  شهرکی و ویلاهای مدرن مهندسی ساز فعالیت دارد. ما همواره در تلاشیم تا در شغل و حرفه ای که انتخاب کرده ایم ، جزء بهترین ها باشیم.

سرمایه گذاری مطمئن

سرمایه‌گذاری در حوزه املاک قوانین ساده و مشخصی دارد که باید آن‌ها را یاد بگیرید و رعایت کنید. برای این منظور باید درک درستی از سرمایه، اقتصاد و ریسک سرمایه‌گذاری داشته باشید. برای اینکه در خرید خانه و زمین سود کنید باید ملک خوب بخرید، هزینه‌ها را به‌درستی پیش‌بینی و مدیریت کنید .

با تمام این تفاسیر ساده بودن سرمایه‌گذاری در حوزه املاک به معنای آسان بودن آن نیست. در صورت بروز هر گونه تصمیم اشتباه عواقب آن می‌تواند از ضررهای کوچک تا ورشکستگی‌های بزرگ متغیر باشد.

گروه مهندسین مشاور بازرگان مفتخر است شما را به سرمایه گذاری مطمئن دعوت نماید. کلیه زمین ها و املاک درتمام پروژه های ما با اسناد رسمی و قانونی به مشتریان گرامی واگذار خواهد شد. با گروه مهندسین مشاور بازرگان با اطمینان سرمایه گذاری کنید.

اجرای پروژه ها متناسب با خواست و توان مشتریان

گروه مهندسین مشاور بازرگان با اعتقاد راسخ به اصل احترام به حقوق مشتریان و حفظ منافع ایشان، همواره تلاش نموده است که متناسب با خواست و بر طبق نظر مشتریان خود، اقدامات مورد نیاز را انجام دهد.

0 +

تعداد پروژه ها

0 %

رضایت کارفرما

0 +

قراردادها

0 +

پروژهای درحال اجرا

team2
تلفن: 09166000

علی امینی

team2
تلفن: 09166000

علی امینی

team2
تلفن: 09166000

علی امینی

Group 1011@2x

تیم حرفه ای ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت است لورم ایپسوم متن ساختگی لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی است

لورم ایپسوم متن ساختگی لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی است

Group 1011@2x

مقالات

How To Wager On The Best Roulette Numbers

How To Wager On The Best Roulette Numbers

It is safe to say, that this five-number bet (0, 00, 1, 2, 3) is a major “don’t” since it comes with an especially high house edge of seven.89%. That’s what many people are trying to find out since French roulette, undoubtedly, has the most effective odds. Actually, the time period “French” is a bit misguided, so you have higher probabilities to stumble onto this sport exterior of France including some high-limit rooms on the Strip.